www.umax.cz
  MODUL-PRODUKTY main
 

Asustor AS-602T

Objednací číslo: UAS602T Cena: 10.990 Kč s DPH

Výkonný 2-bay NAS server s funkcí media station
Procesor Dual Core Atom 2,13GHz, 1GB DDR3 paměť
4xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, 2x e-SATA, HDMI výstup
2 x pozice pro 3,5"/2,5"/SSD disky SATA III
Raidové pole Single, JBOD,RAID0/1
Speciální režim spánku (S3) se spotřebou 1,4W
Centrum aplikací pro snadnou instalaci
Kompletní řešení zálohování Rsync,FTP.cloud atd.

Koupit
MODUL-STRUKTUAL detail
  Všeobecný popis produktu  
 
   

NAS server ASUSTOR AS-602T je postaven na dvoujádrovém procesoru Intel Atom s frekvencí 2,13 GHz, který má k dispozici 1 GB operační paměti typu DDR3. Pro 3,5“ pevné disky o kapacitě až 4 TB jsou připraveny dvě pozice s rozhraním SATA II/III.

Připojení k síti zajišťuje dvojice gigabitových portů RJ-45. Externí paměťová úložiště jako například externí disky lze připojit také přes dvojici eSATA portů nebo dvojici USB 3.0 rychlých portů, či čtveřici USB 2.0 portů. Na zadní je také HDMI výstup, který po připojení do televizoru, udělá díky přítomnosti aplikace Boxee z NAS serveru zároveň multimediální centrum.

NAS servery ASUSTOR lze také nainstalovat celou řadu aplikací, které umožňují rozšířit základní předinstalované funkce. AS-602T dále přináší kompletní řešení zálohy dat jak na připojená zařízení, tak na vzdálený Rsync server. Nechybí ani podpora RAID polí typu 0 a 1. K dispozici je řada síťových protokolů a bezpečnostních funkcí. Server lze navíc využít jako monitorovací systém po připojení IP kamer (4 licence jsou zdarma).

Zjistěte více o ASUSTOR serverech:

2

S ASUSTOR NAS servery si můžete užívat cloudu a to vlastního, tedy podstatně bezpečnějšího.

Všechny servery navíc mají nainstalovaný ADM Defender, který chrání váš systém a data na něm před škodlivými útoky zevnitř i z venčí. Jednotlivá připojení mohou probíhat zabezpečeně přes SSL a samotná data ve složkách můžete zašifrovat ve 256 bitovém AES. Přístup k serveru ani k datům tak nezíská nikdo, kdo nemá.

Krom toho se ASUSTOR stará i o bezpečnost prostor Surveillance Center dovoluje připojení až 4 IP kamer. Odkudkoliv tak můžete živě sledovat nebo přehrávat záznamy a být upozorněni v případě, že se něco stane.

5 ASUSTOR nabízí vedle předinstalovaných celou řadu dalších aplikací, které si můžete na App Central prohlédnout, stáhnout a nainstalovat. Je přitom jedno zda vás zajímají webové stránky nebo multimédia. Své aplikace si najde prostě každý.
4

ASUSTOR NAS servery poskytují bezproblémové sdílení napříč Windows, Mac OS, nebo Unix-like. Podporovány jsou následující přenosové protokoly:
Windows: CIFS/SMB, FTP a WebDAV
Mac OS X: AFP, SMB, NFS, FTP a WebDAV
Linux: NFS, SMB, FTP a WebDAV

Podporován je také síťový koš, který využívá následující protokoly: CIFS/SMB, AFP, FTP and File Explorer.

6 ADM přichází nově s intuitivním grafickým prostředím. Jednotlivé aplikace můžete přepínat díky multitaskingu bez ukončené a vrátit se k nim, kdy budete chtít nebo potřebovat. Vedle toho si můžete přizpůsobit vzhled domovské stránky zpříjemnit si tak práci.
7

ASUSTOR umožňuje nastavit bezproblémové zálohy. Jednoduše naplánujete úlohy zálohování dat z počítače a server se pak už o vše postará. Nestane se tak, že byste zapomněli zálohovat a pak při nějaké havárii o své soubory přišli.

Všechny ASUSTOR NAS servery podporují Time Machine, které umožňuje snadné zálohování dat z počítačů Apple. ASUSTOR nabízí v rámci Time Machine zřízení samostatného účtu pro každého uživatele. Tím zaručuje požadované soukromí zálohovaných dat. Vedle toho můžete zálohovat na Rsync kompatibilní servery nebo na FTP.

Více najdete na oficiálních webových stránkách .

 
 

 

Copyright © 2013 UMAX, Všechna práva vyhrazena.