www.umax.cz
 

RedEye RE-100

Objednací číslo: UMC00001 Cena: 3.390 Kč s DPH

HD kamera do auta s GPS modulem a 3G senzorem
Sofware pro prohlížení videí včetně Google Maps
Video Codec H.264 HD 1280x720P
1,2 Megapixel Samsung CMOS senzor
Micro SD card slot (doporučené karty Class 6)
V balení Car adapter 12-24V / 1,5A
Mikrofon pro nahrávání zvuku
Nahrávací módy normální/manuální/parkovací/událost

Koupit
MODUL-STRUKTUAL detail
  Všeobecný popis produktu  
 
   

RedEye RE-100 Car black box je "černá skříňka" do automobilu. Oproti levnějším alternativám přináší ucelené řešení, které krom samotné kamery mikrofony funguje také jako GPS tracker a disponuje G-senzorem. Ten zaznamenává brždění i zrychlení vašeho automobilu. Celý záznam včetně zvuku, trasy, přetížení a rychlosti si pak můžete přehrát v přibalené aplikaci na svém počítači.

Samotné snímání probíhá v HD rozlišení (1280x720, 30fps) a záznam je ukládán ve video kodeku H.264 HD nebo také na místo úspornějším VGA / 640 x 480 (taktéž 30 fps). To poskytuje obrazu dostatečnou kvalitu k rozeznání jednotlivých automobilů, případně i osob. Pro záznam je připraven slot na paměťové karty typu Micro SD o kapacitě až 32 GB.

Zařízení přitom nabízí čtyři režimy nahrávání:

  • Nepřetržité nahrávání po 2 minutách
  • Nahrávání při události (detekce přetížení, samozřejmě s využitím vyrovnávací paměti) 5 sec před a 35 sec po události
  • Parkovací mód (nahrávání při detekci pohybu po 10 minutách)
  • Ruční nahrávání po 2 minutách

Společně s obrazem se samozřejmě zaznamenává také zvuk a GPS souřadnice, pomocí kterých si můžete svou trasu přehrát a vedle záznamu znázornit na Google maps. Velkou výhodou „černé skříňky“ je také přítomnost G-senzoru, který zaznamenává jakékoliv změny pohybu ve třech osách. Zpětně tak může uživatel například dokázat nejen jakou rychlostí v době incidentu jel ale také že brzdil a má k dispozici obrazový záznam včetně zvuku celého případného incidentu i následného dění.

RedEye RE-100 je tak skvělý doplněk do každého automobilu s kompaktními rozměry 70x50x32 mm a hmotností pouze 58 g. Řidiči proto rozhodně nebude překážet ve výhledu. Připevnit jej lze jednoduše pomocí nastavitelného držáku, který je stejně jako napájecí auto adaptér součástí balení.

 
 

 

Copyright © 2013 UMAX, Všechna práva vyhrazena.