www.umax.cz
  MODUL-PRODUKTY main
 

NextBook Premium 7SE HD

Objednací číslo: UMM100N7HD Cena: 2.390 Kč s DPH

Dvoujádrový 7" tablet s Android 4.1 Jelly Bean
Google Market pro stahování dalších aplikací
7" dotykový kapacitní HD displej (1024x600)
WiFi b/g/n adapter pro připojení k internetu
Procesor Amlogic 1,5GHz Dual Core
Grafika Mali TM-400 dual core
1GB DDR3 RAM, 8G Nand flash, MicroSD slot (až32GB)
Bluetooth, 2xkamera, mini HDMI konektor
Reproduktor,micro USB, výstup sluchátka,mikrofon
G-senzor pro automatickou rotaci obrazu
Přehrávání videa MKV/H264,MP4,AVI a dalších

Koupit
MODUL-STRUKTUAL detail
  Všeobecný popis produktu  
 
    Android tablet NextBook Premium 7SE HD disponuje oproti osvědčenému modelu 7SE kapacitní multidotykový displej s vyšším rozlišením 1024 x 600 obrazových bodů, přibyla přední kamera a byla taktéž navýšena kapacita akumulátoru na 4000 mAh. Jako operační systém je nově instalovaný Android ve verzi 4.1.x, kterému nechybí Google Play pro instalaci dalších aplikací.

Jinak tablet běží na dvoujádrovém procesorem Cortex A9 na frekvenci 1,5 GHz tentokrát od Amlogic. Operační paměť typu DDR3 má velikost 1GB a přítomný je také grafický akcelerátor. Interní paměť má kapacitu 8 GB. Možné je také vložit do slotu paměťovou kartou microSDHC s maximální kapacitou až 32 GB.

K připojení k internetu poslouží rychlý bezdrátový Wi-Fi modul b/g/n, pro komunikaci s jinými zařízeními v této třídě ojedinělý Bluetooth 2.1. Na boku přístroje naleznete micro USB port, 3,5 jack pro sluchátka, vstup pro nabíjení, čtečku karet a nakonec také HDMI port s podporou rozlišení až 1080P.

V balení naleznete krom samotného Android tabletu ochrannou pošetku, nabíjecí adaptér, microUSB kabel pro připojení k PC, Uživatelský manuál v českém a anglickém jazyce.
 
 

 

Copyright © 2013 UMAX, Všechna práva vyhrazena.