www.umax.cz
 

Xtreamer SW2

Objednací číslo: UMNP00081 Cena: 1.990 Kč s DPH

Nová generace multimediálních přehrávačů Xtreamer
Realtek RTD1185,256MB RAM,Gbit LAN,WiFi-N + anténa
Internetová konektivita youtube atd.
Instalovaný webový prohlížeč
České OSD menu a podpora českých titulků
Pevný disk volitelně 2,5" až 1TB SATA (max.12,5mm)
Podpora většiny audio/video/foto formátů
Výstup HDMI (1080P),kompozitní,komponentní výstup
Digitální optický i koxiální výstup
2 x USB 2.0 host,1 x USB 3.0 Slave, čtečka karet
FTP server,NFS,uPnP, Samba klient/server
Webové rozhraní,zdarma doména xxx.myxtreamer.net

Koupit
MODUL-STRUKTUAL detail
  Všeobecný popis produktu  
 
     Xtreamer SW2- Druhá generace nejoblíbenějšího přehrávače na českém trhu

Téměř přesně 2 roky po uvedení prvního přehrávače značky Xtremer, který si získal desetisíce příznivců na našem trhu, přichází druhá generace pod označením Xtreamer SW2. Nový Xtreamer SW2  sází stejně jako jeho předchůdce především na atraktivní cenu při zachování skvělé výbavy (Gbit LAN, WiFi-N, USB 3.0, HDMI kabel), kompatibility video a audio formátů, kompletní české lokalizace včetně titulků, internetové konektivity a snadné implementace v domácí počítačové síti. Díky početné české komunitě jsou přehrávače značky Xtreamer zcela vyladěny pro potřeby multimediální zábavy při zachování snadné ovladatelnosti.

Srdcem Xtreameru SW2  je zcela nový procesor Realtek RTD1185 pracující na frekvenci 500MHz a je podpořen 256 MB paměti. Novinkou je zde použití Gbitové LAN, čtečky paměťových karet a také bezdrátového WiFi adaptéru včetně zabudované antény. Skvěle odladěný firmware je u přehrávačů Xtreamer samozřejmostí stejně jako přehrávání většiny audio a video formátů. Atraktivní a přívětivé uživatelské rozhraní je lokalizováno do češtiny  a nechybí  samozřejmě  podpora českých titulků. Ve výbavě naleznete 2 xUSB host porty pro připojení externích zařízení, Gbit LAN 10/100/1000 port pro připojení do lokální sítě, HDMI 1.3 výstup (až 1080P), optický i koaxiální digitální výstup  a také kompozitní výstup pro připojení starších televizorů. Novinkou je super rychlý USB 3.0 slave port pro připojení k počítači a také čtečka paměťových karet.

Xtreamer překvapí malým kompaktním provedením vhodným i na cesty, do kterého lze instalovat 2,5“ SATA disk (až 1000GB). Přehrávač s vestavěným diskem se v síti chová jako NAS server a lze na něj zapisovat data přímo po síti bez nutnosti připojovat jej USB kabelem k PC. Překvapí možnost obsluhovat přehrávač z webového rozhraní stejně jako vytváření playlistů (audio, video, foto). Skvělou přidanou hodnotou je vestavěný WiFi-N adaptér s integrovanou anténou, který zákazníci naleznou přímo v balení. K dispozici jsou také integrované webové služby, které dovolí uživatelům přehrávat obsah stovek oblíbených internetových portálů včetně archivů českých a slovenských televizí.

 
 

 

Copyright © 2013 UMAX, Všechna práva vyhrazena.