www.umax.cz
 

Xtreamer Mobile AIKI 5" Black

Objednací číslo: UMNP000899 Cena: 4.990 Kč s DPH

Dual SIM Smartphone s 5" displejem a 1GHz CPU
Kapacitní multidotykový 5" displej (480x800)
5 megapixel fotoaparát, dual sim, 3G podpora
WiFi, Bluetooth, GPS, FM radio, akcelerometr
Android 4.0.3 ICS, povolený přístup do rootu
Snadný update firmwaru přes CWM nebo OTA
Baterie 2200mAh, hmotnost 220g

Koupit
MODUL-STRUKTUAL detail
  Všeobecný popis produktu  
 
   

Xtreamer AiKi je vůbec prvním počinem značky Xtreamer v oblasti chytrých telefonů. V jediném telefonu můžete mít zároveň pracovní i služební telefonní číslo a dle potřeby si nastavovat použití jednotlivých SIM karet. Jednu si můžete nastavit na příchozí volání přes GSM, zatímco druhou třeba pro internet přes datové sítě GPRS / EDGE / WCDMA / UMTS / HSPA.

Uvnitř Aiki tepe dvou jádrový procesor MTK6575 vyvinutý speciálně pro Dual SIM telefony. Zatímco jedno jádro o frekvenci 1 GHz se stará o výpočty systému, druhé taktované na 408 MHz má na starost vykreslování grafiky. Operační paměť má velikost 512 MB. Pro aplikace je připravena interní paměť  o kapacitě 4GB. Pro ukládání většího objemu dat a multimediálního obsahu pak lze využít slot na microSD s podporovanou kapacitou až 32 GB.

K připojení k místní bezdrátové síti je připravena WiFi s podporou Wi-Fi Hotspot (Wireless Router). Aiki tak můžete ve spojení s připojením k mobilním datovým sítím můžete použít jako WiFi router pro svůj přenosný počítač. S jiným telefonem můžete samozřejmě telefon propojit přes Bluetooth. K propojení s počítačem nebo nabíjení slouží standardizovaný Micro 5-PIN USB kabel, který najdete i v jiných soudobých smartphonech. Pro snadné připojení sluchátek je přítomný běžný 3.5 mm jack.

V balení naleznete krom samotného Androdi mobilního telefonu nabíjecí adaptér + microUSB kabel, sluchátka, uživatelský manuál v českém a anglickém jazyce.

 
 

 

Copyright © 2013 UMAX, Všechna práva vyhrazena.