www.umax.cz
 

eGreat EG-R300 Pro

Objednací číslo: UMNP00156 Cena: 3.790 Kč s DPH

3D Full HD multimediální přehrávač s RTD1186
Android 2.2 jako volitelný operační systém
Vestavěný webový prohlížeč a internetový servis
Realtek RTD1186/750MHz/512MB DDR3/4GB Flash
Snadná instalace 3,5" SATA disku (až 3TB)
Podpora 3D videa, Blue-ray (ISO,BDMV)
Gbit LAN, Wireless LAN se dvěma anténami
2xUSB 2.0 Host,1xUSB 3.0 Slave,1xUSB3.0 Host
Dotyková tlačítka na předním panelu
HDMI 1.4, optický a koaxiální digitální výstup
Komponentní a kompozitní výstup, čtečka karet
Dálkové ovládání, české OSD menu, české titulky
HDMI i SATA kabel v balení

Koupit
MODUL-STRUKTUAL detail
  Všeobecný popis produktu  
 
   

3D Full HD multimediální přehrávač EG-R300 Pro je nejvyšším modelem v nabídce značky eGreat. Běží na čipu Realtek RTD1186 taktovaným na 750 MHz a disponuje operační pamětí 512 MB DDR3. Síťovou konektivitu zajišťuje dvojice WiFi antén a gigabitový port. Do útrob přehrávače může uživatel nainstalovat pro svá videa, hudbu a fotky 3,5“ SATA pevný disk o kapacitě až 2 TB.

Po bocích a na zadní straně přehrávače jsou pak umístěny veškeré porty. Mezi nimi nechybí HDMI (verze 1.4, až 1080p), komponentní a kompozitní video výstupy a audio výstupy stereo analogový SPDIF digitální optický 5.1 výstup koaxiální optický. K připojení externích datových úložišť jako pevných disků nebo flash disků je možné použít čtveřici USB 2.0 portů a jeden USB 3.0 port. K dispozici je také USB 3.0 slave pro připojení k PC, SATA konektor a e-bus konektor. Paměťové karty lze číst přímo přes zabudovanou čtečku.

Stejně jako všechny multimediální přehrávače eGreat, i EG-R300 Pro podporuje širokou řadu formátů videa jako například AVI, MPEG 1/2/4, MP4 nebo dokonce MKV ve Full HD rozlišení. Z audio formátů lze zmínit jmenovat AAC, M4A MPEG audio, WAV, OGG a WMA. Dostatečnou kvalitu zvukového výstupu zajišťuje podpora DTS-HD Master Audio a také Dolby True HD standardů.

Po softwarové stránce podporuje přehrávač vlastní FTP server. Ke stahování lze využít Bittorrent. Ke zpřístupnění obsahu ze sítě zase Sambu a uPnP. Vlastní systém dále umožňuje krom přehrávání videa, poslechu hudby a prohlížení fotek, využívání řady internetových funkcí. Například jde o internetový prohlížeč nebo Youtube aplikaci.

V balení uživatel nalezne krom samotného přehrávače, dálkové ovládání, napájecí adaptér, dvě WiFi antény pro montáž, HDMI 1.4 kabel a SATA kabel.

 
 

 

Copyright © 2013 UMAX, Všechna práva vyhrazena.